فهرست برترین گوشی های پرچمدار و میان رده انتوتو مشخص شد.

۵ (۱۰۰%) ۲ vote[s]

اپلیکیشن انتوتو فهرست ده گوشی قدرتمند بازار را در ماه قبلی اعلام کرد. در فهرست پرچمدار ایسوس با نام  ROG فون ۲ در صدر پرچمدارها و میان رده شیائومی با نام ردمی نوت ۸ پرو در صدر میان رده ها قرار گرفتند.

فهرست انتوتو :

چند روز پیش اپلیکیشن ANUTUTU فهرستی از ده پرچمدار و ده میان رده اول بازار معرفی کرده است. در این فهرست بهترین های فوریه ۲۰۲۰ معرفی شده است. اما مورد عجیبی که در این لیست مشاهده می شود نبود گوشی هایی با چیپست جدید اسنپدراگون ۸۶۵ و اگزینوس ۹۹۰ می باشد. مدیران انتوتو دلیل این کمبود را در دسترس نبودن گوشی ها برای بررسی عنوان کردند. به احتمال زیاد در فهرست ماه آینده شاهد اضافه شدن این گوشی ها به لیست ده پرچمدار های این اپلیکیشن خواهیم بود.

پرچمدار ها :

در لیست ده پرچمدار برتر برخلاف تفکر عام، خبری از سامسونگ در مقام یک تا سه نمی باشد. مقام اول پرچمدارهای اندروید را گوشی ایسوس ROG فون ۲ با امتیاز ۵۰۷۲۸۴ به خود اختصاص داده است. مشخصات این گوشی مروری می کنیم :

Asus ROG Phone II ZS660KL :

 گوشی Asus ROG Phone II ZS660KL

ایسوس ROG فون ۲ برترین گوشی در لیست انتوتو می باشد. این گوشی صفحه نمایشی ۶٫۵۹ اینچ ازنوع امولد را دارا است. این صفحه نمایش رزولوشنی برابر ۱۰۸۰×۲۳۴۰ دارد که تراکم پیکسلیش ۳۹۱ می باشد. اندازه های این گوشی برابر ۱۷۱x 77.6 x 9.5 و وزنش ۲۴۰ گرم است. ROG فون ۲ از اسنپدراگون ۸۵۵+ استفاده می کند. رم و حافظه پایه این گوشی ۸ و۱۲۸ می باشد. رم ۱۲ و حافظه یک ترا در آخرین نسخه این گوشی مورد استفاده است. این گوشی، گوشی دوربین محوری نیست. ایسوس برای ROG فون ۲ از ۲ دوربین ۴۸ مگاپیکسلی واید و ۱۳ مگاپیکسلی اولترا واید استفاده کرده است. برخلاف دوربینش، باتری استفاده شده در این گوشی را می توان یکی از مزیت های آن برشمرد. باتری ۶۰۰۰ میلی آمپری همراه شارژ سریع ۳۳ وات این گوشی خیال شما را بسیار راحت خواهد کرد.

دومین گوشی در لیست برتر انتوتو متعلق به برند وان پلاس می باشد. وان پلاس ۷t گوشی است که توانسته با امتیاز۴۹۴۷۰۵ جایگاه دوم را در این فهرست از آن خود کند. مروری بر مشخصات وان پلاس ۷t :

OnePlus 7T :

گوشی OnePlus 7T

وان پلاس یک برند چینی است که مانند آیفون فقط پرچمدار عرضه می کند. OnePlus 7T پرچمداری است که این شرکت در سپتامبر ۲۰۱۹ به بازار جهانی معرفی کرد. این گوشی با ابعاد ۱۶۰٫۹x 74.4 x 8.1 و وزن ۱۹۰ گرم به بازار عرضه شد. صفحه نمایش ۶٫۵۵ اینچی OnePlus 7T از نوع امولد می باشد. رزولوشن این صفحه نمایش ۱۰۸۰×۲۴۰۰ است که تراکم پیکسلی‌ای برابر ۴۰۲ppi دارا است. این گوشی دارای ۳ دوربین در پنل دوربین خود است. دوربین واید ۴۸ مگاپیکسلی، دوربین تله فتو ۱۲ مگاپیکسلی و دوربین اولترا واید ۱۶ مگاپیکسلی دوربین های این گوشی را تشکیل می دهند. چیپست استفاده شده در وان پلاس ۷t ، اسنپدراگون ۸۵۵+ می باشد. در نسخه پایه این گوشی رم ۸ با حافظه ۱۲۸ بکار گرفته شده است. نسخه فول این گوشی رم ۸ با حافظه ۲۵۶ دارا است. باتری وان پلاس ۷t از ظرفیت تقریبا پایینی برخوردار می باشد. ۳۸۰۰ میلی آمپر همراه شارژر سریع ۳۰ واتی، باتری و شارژری است که شرکت وان پلاس برای این گوشی خود در نظر گرفته است.

جایگاه سوم لیست ده پرچمدار انتوتو باز هم متعلق به یک شرکت چینی می باشد. ریلمی برندی است که توانسته جایگاه سوم این لیست را با گوشی Realme X2 Pro را به خود اختصاص دهد. Realme X2 Pro با کسب امتیاز ۴۸۲۴۸۰ در این جایگاه قرار گرفته است.

Realme X2 Pro :

گوشی Realme X2 Pro

Realme X2 Pro پرچمدار شرکت چینی ریلمی می باشد.این گوشی با ابعاد ۱۶۱x 75.7 x 8.7 و وزن ۱۹۹ گرم به بازار جهانی عرضه شده است. صفحه نمایش ۶٫۵ اینچی این گوشی ازنوع سوپرامولد می باشد. رزولوشن صفحه نمایش Realme X2 Pro برابر با ۱۰۸۰x 2400 می باشد که تراکم پیکسلی‌ای برابر ۴۰۲ppi دارد. این گوشی در پنل دوربین خود دارای چهار دوربین است. دوربین واید ۶۴ مگاپیکسلی، دوربین اولترا واید ۸مگاپیکسلی، دوربین تله فتو۱۳ مگاپیکسلی و سنسور حسگر عمق ۲مگاپیکسلی دوربین های این گوشی را تشکیل می دهند. چیپست استفاده شده در Realme X2 Pro اسنپدراگون ۸۵۵+ می باشد. رم و حافظه پایه این گوشی ۶ و ۶۴ است. در نسخه کامل این گوشی رم ۱۲ و حافظه ۲۵۶ به کار پرفته شده است. باتری Realme X2 Pro ظرفیتی تقریبا میانه دارد. ۴۰۰۰ میلی آمپر ظرفیتی است که برای باتری این گوشی در نظر گرفته شده است. اما ویژگی قابل توجه این گوشی شارژر ۵۰ واتی آن می باشد که قابلیت صد در صد کردن این باتری در ۳۵ دقیقه را دارد.

فهرست رده بندی ده پرچمدار برتر فوریه 2020

در جایگاه چهارم این لیست شاهد گوشی دیگری از خانواده وان پلاس هستیم. OnePlus7pro با امتیاز ۴۷۳۹۹۱ در جایگاه چهارم قرار دارد. در جایگاه پنجم نیز گوشی دیگر وان پلاس قرار دارد. OnePlus7 با امتیاز ۴۶۸۵۱۹ جایگاه پنجم را از آن خود کرده است. جایگاه ششم این فهرست متعلق به کمپانی سامسونگ است. SAMSUNG Note 10 Plus با کسب امتیاز ۴۵۳۹۳۹ در جایگاه ششم قرار گرفته است. جایگاه هفتم را کمپانی چینی شیائومی به خود اختصاص داده است. Redmi K20 Pro با کسب امتیاز ۴۵۱۷۶۱ در جایگاه هفتم قرار دارد. جایگاه هشتم باز هم متعلق به کمپانی سامسونگ است. SAMSUNG Note 10 با امتیاز ۴۴۸۰۴۳ در جایگاه هشتم قرار دارد. جایگاه نهم متعلق به کمپانی شیائومی است. Mi9 با کسب امتیاز ۴۴۵۵۶۷ در جایگاه نهم قرار دارد. جایگاه دهم و آخر نیز باز هم متعلق به شیائومی است. Mi 9t Pro با امتیاز۴۴۲۹۴۳ در جایگاه دهم قرار گرفته است.

میان رده ها :

لیست میان رده های انتوتو با گوشی‌ای از کمپانی شیائومی شروع می شود و با گوشی‌ای از کمپانی سامسونگ پایان می یابد. اولین گوشی در این لیست، گوشی Redmi note 8 Pro با امتیاز ۲۹۱۷۳۳ می باشد. مروری بر مشخصات این گوشی خواهیم داشت.

Redmi note 8 Pro :

گوشی Redmi note 8 Pro

Redmi note 8 Pro گوشی میان رده شرکت چینی شیائومی می باشد.این گوشی با ابعاد ۱۶۱٫۴x 76.4 x 8.8 و وزن ۲۰۰ گرم به بازار جهانی عرضه شده است. صفحه نمایش ۶٫۵۳ اینچی این گوشی ازنوع IPS می باشد. رزولوشن صفحه نمایش Redmi note 8 Pro برابر با ۱۰۸۰x 2340 می باشد که تراکم پیکسلی‌ای برابر ۳۹۵ppi دارد. این گوشی در پنل دوربین خود دارای چهاردوربین است. دوربین واید ۶۴ مگاپیکسلی، دوربین اولترا واید ۸مگاپیکسلی، دوربین ماکرو۲ مگاپیکسلی و سنسور حسگر عمق ۲ مگاپیکسلی دوربین های این گوشی را تشکیل می دهند. چیپست استفاده شده در Redmi note 8 Pro از شرکت مدیاتک با نام Mediatek Helio G90T می باشد. رم و حافظه پایه این گوشی ۶ و ۶۴ است. در نسخه کامل این گوشی رم ۸ و حافظه ۲۵۶ به کار گرفته شده است. باتری Redmi note 8 Pro ظرفیتی تقریبا میانه دارد. ۴۵۰۰ میلی آمپر ظرفیتی است که برای باتری این گوشی در نظر گرفته شده است. شارژر این گوشی با ۱۸ وات این باتری را شارژ می کند.

دومین گوشی در لیست میان رده های برتر انتوتو متعلق به برند سامسونگ می باشد. گلکسی A71 گوشی است که توانسته با امتیاز۲۶۵۵۳۷ جایگاه دوم را در این فهرست از آن خود کند. مروری بر مشخصات گلکسی A71 :

Galaxy A71 :

گوشی Galaxy A71

Galaxy A71 با ابعاد ۱۶۳٫۶×۷۶ x 7.7 و وزن ۱۷۹ گرم به بازار عرضه شد. صفحه نمایش ۶٫۷ اینچی Galaxy A71 از نوع سوپر امولد می باشد. رزولوشن این صفحه نمایش ۱۰۸۰×۲۴۰۰ است که تراکم پیکسلی‌ای برابر ۳۹۳ppi دارا است. این گوشی دارای ۴ دوربین در پنل دوربین خود است. دوربین واید ۶۴ مگاپیکسلی، دوربین ماکرو ۵ مگاپیکسلی و دوربین اولترا واید ۱۲ مگاپیکسلی و حسگر عمق ۲ مگاپیکسلی دوربین های این گوشی را تشکیل می دهند. چیپست استفاده شده در Galaxy A71 ، اسنپدراگون ۷۳۰ می باشد. در نسخه پایه این گوشی رم ۶ با حافظه ۱۲۸ بکار گرفته شده است. نسخه فول این گوشی رم ۸ با حافظه ۱۲۸ دارا است. باتری Galaxy A71 از ظرفیت میانه ای برخوردار می باشد. ۴۵۰۰ میلی آمپر همراه شارژر سریع ۲۵ واتی، باتری و شارژری است که شرکت سامسونگ برای این گوشی خود در نظر گرفته است.

جایگاه سوم لیست ده پرچمدار انتوتو باز هم متعلق به شرکت شیائومی می باشد. Mi 9T با کسب امتیاز ۲۶۴۷۹۷ در این جایگاه قرار گرفته است.

Mi 9T :

گوشی Mi 9T

Mi 9T سومین گوشی میان رده در لیست انتوتو می باشد. این گوشی صفحه نمایشی ۶٫۳۹ اینچ ازنوع امولد را دارا است. این صفحه نمایش رزولوشنی برابر ۱۰۸۰×۲۳۴۰ دارد که تراکم پیکسلیش ۴۰۳ می باشد. اندازه های این گوشی برابر۱۵۶٫۷x 74.3 x 8.8 و وزنش ۱۹۱ گرم است. Mi 9T از اسنپدراگون۷۳۰ استفاده می کند. رم و حافظه پایه این گوشی ۶ و۶۴ می باشد. رم ۶ و حافظه ۱۲۸ در آخرین نسخه این گوشی مورد استفاده است. این گوشی از ۳ دوربین در پنل دوربین خود بهره میبرد. دوربین ۴۸ مگاپیکسلی واید، ۱۳ مگاپیکسلی اولترا واید و ۸مگاپیکسلی تله فتو دوربین های استفاده شده در این گوشی می باشد. باتری ۴۰۰۰ میلی آمپری همراه شارژ سریع ۱۸ وات تغذیه این گوشی را بر عهده دارند.

فهرست رده بندی ده میان رده برتر فوریه 2020

در جایگاه چهارم این لیست شاهد گوشی دیگری از خانواده شیائومی هستیم. Mi Note 10 با امتیاز ۲۶۴۷۹۷ در جایگاه چهارم قرار دارد. در جایگاه پنجم گوشی از شرکت ریلمی قرار دارد. Realme XT با امتیاز ۲۲۸۸۳۴ جایگاه پنجم را از آن خود کرده است. جایگاه ششم این فهرست باز هم متعلق به کمپانی ریلمی است. Realme Q با کسب امتیاز ۲۲۳۵۷۰ در جایگاه ششم قرار گرفته است. جایگاه هفتم را کمپانی چینی شیائومی به خود اختصاص داده است. Mi 9Lite با کسب امتیاز ۲۱۵۶۸۶ در جایگاه هفتم قرار دارد. جایگاه هشتم متعلق به گوشی vsmart live با امتیاز ۲۱۴۰۲۳ قرار دارد. جایگاه نهم متعلق به کمپانی سامسونگ است. GALAXY A70 با کسب امتیاز ۲۱۰۵۶۳ در جایگاه نهم قرار دارد. جایگاه دهم و آخر نیز باز هم متعلق به سامسونگ است. GALAXY A51 با امتیاز۱۸۶۸۴۶در جایگاه دهم قرار گرفته است.

از اینکه با تکنوکده همراه بودید، متشکریم.

5 (100%) 2 vote[s]
2
برچسب ها :
نویسنده مطلب شقایق سنافی زاده

دیدگاه شما

2 دیدگاه

 • محند رضا
  2 سال پیش

  چ مسخره … ریلمی ایکس دو ک انقد خوبه کجا رفت ؟ ولی ریلمی Xtهستش؟

  • شقایق سنافی زاده
   2 سال پیش

   سلام این از نظر متخصصصین گوشی و در طولانی مدت هست.