چگونه با گوشی از YOutube دانلود کنیم ؟

۴٫۲ (۸۴%) ۱۰ vote[s]

دانلود از YOutube یکی از دغدغه های افرادی است که به فیلم بسیار علاقه دارند. اما یوتوب این دسترسی را به کاربران خود نمی دهد. در این مقاله آسان ترین راه های دانلود از یوتوب را باهم مرور خواهیم کرد.

دانلود از یوتوب :

یوتوب یکی از بزرگترین سایت های پخش آنلاین فیلم می باشد. ولی متاسفانه دانلود از این سایت در خو.د سایت امکان پذیر نمی باشد. به همین دلیل است که دانلود از آن برای کاربرانش به یک مسئله مهم و دشوار تبدیل شده است. در این مقاله باهم روش هایی را بررسی خواهیم کرد که دانلود از YOutube را بسیار آسان کرده است.

دانلود از YOutube با ربات تلگرام :

اگر شما هنوز از نرم افزار تلگرام استفاده می کنید، یکی از روش هایی که با آن به راحتی می توانید از YOutube دانلود کنید ربات تلگرام @utubebot می باشد. با این ربات شما به راحتی میتوانید حتی از یوتوب موبایل هم دانلود کنید. طریقه کار با این ربات هم بسیار آسان است. فقط کافی است به روش زیر پیش بروید:

ابتدا وارد یوتوب شوید و فیلم مورد نظر خود را جستجو کنید. لینک فیلم مورد نظر را خود را کپی کرده (عکس شماره ۰ و ۰۱) و سپس وارد تلگرام خود شوید. ربات تلگرام @utubebot را جستجو کرده و وارد این ربات شوید (عکس شماره ۱) . روی /Start کلیک کرده ( عکس شماره ۲ ) و لینک ویدیوی مورد نظر خود را جایگذاری کنید( عکس شماره ۳) منتظر بمانید تا پیغام زیر بر روی ربات نمایش داده شود. ( عکس شماره ۴ ) حال روی فرمت مورد نظر خود کلیک کنید.

منتظر دانلود ویدیوی خود بمانید ( عکس شماره ۵). ویدیوی شما در دسترس است می توانید آن را دانلود کرده و ذخیره نمایید. ( عکس شماره ۶)

دانلود از YOutube با نرم افزار MP4 Downloader Pro :

ابتدا نرم افزار MP4 Downloader Pro را دانلود کنید. وارد نرم افزار شوید و YOutube را انتخاب کنید (عکس شماره یک) دقت داشته باشید برای استفده از این نرم افزار حتما باید فیلترشکن خود را روشن کنید . سپس در قسمت سرچ ویدیوی مورد نظر خود را پیدا کنید. بعد از یافتن ویدیوی مورد نظر خود، روی گزینه دانلود که در پایین صفحه قرار دارد کلیک کنید.( عکس شماره ۲) صفحه ای برای شما باز می شود که گزینه های دانلود را برایتان نمایش می دهد(عکگس شماره ۳ ). این اپلیکیشن به شما این امکان را مکی دهد که فقط موزیک یا صدای روی ویدیو را دانلود کنید.

دانلود از  YOutube

برای دانلود ویدیو نیاز به دیدن یک تبلیغ ۱۰ ای ۳۰ ثانیه ای می باشد. بعد از دیدن تبلیغ گزینه دانلود برای شما نمایش داغده می شود که در آن امکان انتخاب فرمت ویدیو را دارید.( عکس شماره ۴) پس از انتخاب فرمت، گزینه OK را کلیک کرده و منتظر دانلود ویدیوی خود بمانید.

دانلود از YOutube طریق سایت :

اگر به تلگرام دسترسی ندارید و دوست ندارید نرم افزار جدید روی گوشی خود نصب کنید بهترین روش استفاده از سایتی است که قابلیت دانلود از YOutube را به شما بدهد. بهترین سایت که روشی آسان و سریع دارد سایت bitdownloader.com می باشد. برای استفاده از این سایت ابتدا لینک ویدیوی مورد نظر خود را کپی می کنید. ( عکس شماره ۰ و ۰۱)

سپس وارد سایت شوید و در کادر مورد نظر لینک را جایگذاری کنید ( عکس شماره ۱) . سپس روی گزینه دانلود کلیک کنید.در این مرحله به شما فرمت دانلود را نشان می دهد. فرمت را انتخاب کرده و روی گزینه دانلود کلیک می کنید ( عکس شماره ۲). در این مرحله ویدیوی شما دانلود می شود.

از اینکه با تکنوکده همراه بودید از شما ممنونیم، امیدواریم این مطلب برا شما مفید واقع شود.

4.2 (84%) 10 vote[s]
0
برچسب ها :
نویسنده مطلب شقایق سنافی زاده

دیدگاه شما

بدون دیدگاه