وان پلاس : با توجه به تقاضا، گوشی های ارزان قیمت عرضه خواهیم کرد.

Rate this post

در دنیایی که گوشی های هوشمند بیش از ۱۰۰۰ دلار قیمت دارند ، وان پلاس معتقد است که هنوز هم جایی برای تلفن های ارزان قیمت وجود دارد.

وان پلاس :

شرکت وان پلاس از جمله شرکت هایی است که فقط پرچمدار تولید و عرضه می کند. این شرکت در ابتدا پرچمدارهایی با قیمت های مناسب و تقریبا نصف دیگر پرچمداران تولید و عرضه می کرد. اما با پیشرفت این شرکت قیمت این پرچمداران افزایش یافت به گونه ای که وانپلاس ۸ و وانپلاس ۸ پرو هم قیمت دیگر پرچمدارهای موجود در بازار می باشد.مدیر عامل وانپلاس در مصاحبه با شرکت Fast اعلام کرد بزودی گوشی های ارزان قیمت را دوباره روانه بازار می کنند.

«پیت لاو» در طی این مصاحبه اعلام کرد که دست از تولید پرچمدارهایی با امکانات بالا و عالی نخواهد کشید ولی گوشی هایی میان رده در کنار پرچمدارهای این شرکت عرضه خواهد شد. این گوشی ها ابتدا برای هند ساخته و عرضه می شوند سپس در اروپا و آمریکای شمالی عرضه خواهند شد.

لاو می گوید: “آنچه در بازار امروزه می بینیم این است که با محصولات فعلی ، هنوز تقاضا های زیادی برای کالاهایی با قیمت مناسب تر وجود دارد. این تصمیم باعث می شود مصرف کنندگان بیشتری بتوانند به محصولات OnePlus دسترسی پیدا کنند.” “این یک بینش برای شرکت وانپلاس بسیار مهم است ، و این چیزی است که ما بسیار جدی مورد توجه قرار می دهیم.”

با توجه به اینکه OnePlus با دستگاه های ارزان قیمت وارد بازار تلفن های هوشمند شد ، بازگشت به آن روزها بازگشتی با انواع مختلف خواهد بود.

وان پلاس زد

این شرکت در طی این مصاحبه هیچ کالای جدیدی را به عنوان بخشی از این اعلامیه اعلام نکرد. در عوض ، فقط مدیر عامل شرکت وان پلاس در مورد برنامه هایی از شرکت صحبت می کند که با گذشت زمان به آن خواهند رسید. این بدان معنی است که OnePlus Z که مدت زمانی است شایعه شده است توسط این شرکت اعلام نشده است. در واقع ، حتی درباره آن صحبت نیز نشده است.

دراین مصاحبه ، وی همچنین گفت ، “ما می توانیم عنوان کالایی با قیمت مناسب تربرای بازار تولید کنیم. اما همه محصولاتی که تولید می شوند مطابق استاندارد OnePlus باقی خواهند ماند و از طریق این امکان ، تعداد بیشتری از مردم امکان دسترسی به محصولات OnePlus را دارند. “

در پایان ، تمام تلاش این شرکت این است که دستگاه های آن به دست کاربران بیشتری برود و یک تلفن ارزان قیمت OnePlus می تواند راهی برای این کار باشد. از این گذشته ، همه افراد نمی توانند بیش از ۱۰۰۰ دلار برای تلفن خود هزینه کنند و بیشتر شرکت ها دستگاه های بودجه ای را ارائه می دهند و این کاری است که شرکت وانپلاس هم می خواهد انجام دهد.

از اینکه با تکنوکده همراه بودید ازشما متشکریم.

Rate this post
0
برچسب ها :
نویسنده مطلب شقایق سنافی زاده

دیدگاه شما

بدون دیدگاه