نحوه خاموش کردن پخش خودکار ویدیو در Android

Rate this post

با غیرفعال کردن برنامه ی پخش خودکار ویدیو در برنامه های Android ، از پخش خودکار ویدیوها جلوگیری کنید و خود را از اذیت های آن آزاد کنید.

نحوه خاموش کردن فیلم های پخش خودکار در Facebook

تنظیم خودکار پخش ویدیو دقیقاً در یک مکان مشخص نشان داده نمی شود ، اما این روش برای یافتن و خاموش کردن آن می تواند کارآیی داشته باشد.

نحوه خاموش کردن فیلم های پخش خودکار در Facebook

برنامه را باز کنید و سپس روی سه خط در گوشه بالا سمت راست ضربه بزنید. از منوی کشویی ، تنظیمات را انتخاب کرده و به پایین صفحه بعد بروید تا اینکه رسانه و مخاطبین را پیدا کنید و سپس روی آن ضربه بزنید.

نحوه خاموش کردن فیلم های پخش خودکار در Facebook

تا زمانی که گزینه Auto-play را پیدا نکنید ، باید به سمت پایین پیمایش کنید. به Auto-play ضربه بزنید سه گزینه ارائه شده را مشاهده می کنید ، شما به آخرین مورد نیاز دارید – فیلم های خودکار هرگز نمایش ندهید – بنابراین آن را انتخاب کنید و دیگر نباید ویدیوهای ظاهر شده در نرم افزار خود را ببینید.

نحوه خاموش کردن فیلم های پخش خودکار در برنامه Instagram

در زمان جستجو هیچ راهی برای متوقف کردن فیلم های پخش خودکار در اینستاگرام وجود ندارد ، اما یک کار شما می توانید خاموش کردن صدا باشد. برای انجام این کار ، فقط به هر یک از فیلمهای پخش شده در فید خود ضربه بزنید و صدای فیلم فوراً خاموش می شود. خوشبختانه ، این تنظیم برای همه فیلم ها اعمال می شود ، بنابراین نیازی به تکرار آن نیست. اگر می خواهید صدا بازگردد ، به سادگی بار دیگر به هر فیلم ضربه بزنید.

نحوه خاموش کردن فیلم های پخش خودکار در برنامه YouTube

YouTube برای پخش خودکار محتوای خیلی بدی نیست و اگر دوست دارید به موسیقی گوش دهید ، در واقع فایده ای دارد.

نحوه خاموش کردن فیلم های پخش خودکار در برنامه YouTube

اما اگر نمی خواهید فیلم بعدی بلافاصله پس از اتمام فیلم در حال مشاهده پخش شود ، تنظیماتی وجود دارد که می تواند از وقوع آن جلوگیری کند.

برنامه YouTube را باز کنید و بر روی تصویر نمایه حساب خود در گوشه بالا سمت راست ضربه بزنید. تنظیمات> پخش خودکار> پخش ویدیوی بعدی را انتخاب کرده و از خاموش بودن گزینه آخر اطمینان حاصل کنید.

نحوه خاموش کردن خودکار پخش فیلم های توییتر

برای متوقف کردن پخش خودکار فیلم ها در برنامه Twitter ، توییتر را راه اندازی کنید و در گوشه بالا سمت چپ روی تصویر نمایه خود ضربه بزنید. از منوی ظاهر شده ، تنظیمات و حریم خصوصی> استفاده از داده> پخش خودکار فیلم را انتخاب کنید. در آخر ، گزینه Never را انتخاب کنید.

نحوه خاموش کردن فیلم های پخش خودکار در Chrome

تا چند مدت پیش امکان باز کردن برنامه Chrome وجود داشت، بعد از باز کردن این برنامه داخل تنظیمات از مسیر زیر پیش می رفتیم و پخش ویدیو را خاموش می کردیم.

تنظیمات> تنظیمات سایت> رسانه> پخش خودکار

در بروزرسانی های جدید، گوگل این گزینه را برای Chrome حذف کرده است. تنها گزینه جایگزین برای این مورد این است که از مروزگر دیگری استفاده کنید. برای این کار بهتر است نگاهی به مرورگر های اندروید خود بندازید.

از اینکه با تکنوکده همراه بودید از شما متشکریم.

Rate this post
0
برچسب ها :
نویسنده مطلب شقایق سنافی زاده

دیدگاه شما

بدون دیدگاه