Xiaomi Mi Band 5 در چین عرضه شد: قیمت و ویژگی های جدید

Rate this post

Xiaomi Mi Band 5 جدیدترین دستبند سلامت شیائومی است. این دستبند با نمایشگر بزرگتر و ویژگی های بالا رقیبی سرسخت برای دستبند های سلامتی به شمار می رود.

Xiaomi Mi Band 5 :

دیروز شیائومی رسما ازMi Band 5 در چین رونمایی کرد. ساعت هوشمند جدید شیائومی در تاریخ ۱۸ ژوئن به دو صورت مجهز به NFC و غیر NFC به بازار عرضه می شود و در اواخر سال جاری در سطح جهانی عرضه خواهد شد.

قیمت گذاری مانند همیشه عالی است ، مدل NFC رده بالا ۲۲۹ پوند (حدود ۲۶ پوند / ۳۲ دلار آمریکا / ۴۷ دلار AU / 28 یورو). اگر به NFC احتیاج ندارید ، Mi Band 5 جدید فقط ۱۸۹ پوند هزینه دارد (حدود ۲۱ پوند / ۲۷ دلار آمریکا / ۳۹ دلار AU / 23 یورو). ما انتظار داریم که قیمت جهانی کمی بالاتر باشد ، با این وجود Mi Band 4 در اصل با ۳۴٫۹۹ پوند در انگلستان خرده فروشی می شود ( برای خرید Mi Band 4 روی اینجا کلیک کنید. )

Oce مجدداً توسط شرکت تابعه شیائومی Huami ساخته شده است ، اعلام کرده Mi Band 5 در رده ساعت های هوشمند هم رده خود با باتری فوق العاده عرضه می شود. این شرکت ادعا کرده باتری می بند ۵ تا ۲۰ روز در مدل استاندارد و ۱۴ روز برای نسخه NFC دوام خواهد آورد.

ویژگی های جدید در می بند ۵ :

Mi Band در سال ۲۰۱۴ ، یک ردیاب نسبتاً اساسی خواب و تناسب اندام منتشر شد. از آن زمان ، با Mi Band 1S ، Mi Band 2 ، Mi Band 3 و Mi Band 4 ، شاهد بروزرسانی ویژگی های تغییر بازی – از روی صفحه نمایش OLED رنگی ، ساعت دیجیتال و اعلان ها گرفته تا خواب ، شنا و … هستیم. ردیابی ضربان قلب – آن موقعیت ردیاب تناسب اندام شیائومی به عنوان رقیبی واقعی برای امثال Fitbit می باشد.

این ردیاب تناسب اندام به روز شده ویژگی های جدیدی را به همراه دارد ، از جمله صفحه لمسی بزرگتر ۱٫۲ اینچی (۱۲۶×۲۹۴ AMOLED بالاتر از ۰٫۹۵ اینچ) ، یک سیستم شارژ مغناطیسی که هنوز اختصاصی است اما شما دیگر نیاز ندارید آن را جدا کنید تا بتوانید شارژش کنید. ، ۱۱ حالت جدید ورزشی (از جمله یوگا ، ماشینهای قایقرانی و پرش) و امکان پیگیری چرخه های قاعدگی از جمله مواردی است که به Mi Band 5 افزوده شده است.

Mi Band 5

شایعات زیادی درباره Mi Band 5 در مورد ادغام الکسا وجود دارد و این در حالی است که این نسخه چینی، چنین موردی موجود نیست و دستیار هوش مصنوعی خود ، شیائو آی در این دستبند سلامت به کار رفته است. از آنجا که این در حال حاضر فقط به زبان چینی کار می کند ، منطقی است که می توان جایگزینی را برای نسخه جهانی در نظر گرفت.

می توانید از بین هشت بند سیلیکون انتخاب کنید و Mi Band 5 را با بیش از ۱۰۰ مضمون پشتیبانی شده شخصی سازی کنید.

از اینکه با تکنوکده همراه بودید از شما متشکریم.

Rate this post
0
برچسب ها :
نویسنده مطلب شقایق سنافی زاده

دیدگاه شما

بدون دیدگاه