کم شدن محدودیت های هوآوی در زیر ساخت های ۵G

Rate this post

کم شدن محدودیت های هوآوی در ایالات متحده ، به شرکت ها امکان می دهد تا با هواوی درباره زیرساخت ها ۵G همکاری کنند.

کم شدن محدودیت های هوآوی :

به نظر می رسد ایالات متحده ممنوعیت های خود را در مورد شرکت های آمریکایی که با هواوی کار می کنند ، اصلاح می کند. دولت از موضع گیری خود نسبت به هواوی حمایت نمی کند ، اما در حال ایجاد یک تغییر کوچک است تا شرکت ها بتوانند روی استانداردهای ۵G با هواوی کار کنند.

همانطور که توسط رویترز گزارش شده است ، ایالات متحده به طور کلی ممنوعیت ها را کنار نمی گذارد ، اما به شرکت های آمریکایی اجازه می دهد تا با شرکت چینی در تعیین استانداردهای مربوط به شبکه های ۵G نسل بعدی همکاری کنند.

وزیر تجارت ایالات متحده ویلبور راس بیانیه ای به رویترز داد:

« ایالات متحده از رهبری در نوآوری جهانی چشم پوشی نخواهد کرد. این وزارتخانه متعهد است از امنیت ملی و منافع سیاست خارجی ایالات متحده با تشویق صنعت ایالات متحده به طور کامل درگیر و حمایت از فن آوری های ایالات متحده برای تبدیل شدن به استانداردهای بین المللی حمایت کند. »

کمی بیشتر از یک سال گذشته است که ایالات متحده هواوی را در لیست نهاد وزارت بازرگانی قرار داد ، که فروش کالاها و فن آوری های آمریکایی را به برخی شرکت های چینی مانند هواوی محدود می کند. این لیست همچنین برای یک سال دیگر دوباره تمدید شده است. ایالات متحده می گوید نگرانی های مربوط به امنیت ملی دارد کهبا شرکت هایی در این لیست وجود دارند در تناقض است.

کم شدن محدودیت های هوآوی برای زیر ساخت های 5G

کنگره آمریکا به جای تضعیف مواضع خود در برابر هواوی اجازه همکاری درباره زیر ساخت های ۵G را صادر کرده است، این در واقع حرکتی است که برای کمک به ایالات متحده در همکاری با شرکتهایی مانند هواوی که میخواهند دستگاه هایی با استانداردهای ۵G تولید و عرضه کنند. این اصلاحات کمک می کنند تا مطمئن شوید که ایالات متحده در کنار سایر نقاط جهان است. این تغییر به مشارکت کامل ایالات متحده در نهادهای تعیین کننده استاندارد می پردازد.

از اینکه با تکنوکده همراه بودید از شما متشکریم.

Rate this post
0
برچسب ها :
نویسنده مطلب شقایق سنافی زاده

دیدگاه شما

بدون دیدگاه