شیائومی Mi A3 با عرضه آپدیت اندورید ۱۱ دردسر ساز شد !

10 ماه پیش
۴ (۸۰%) ۴ vote[s]

اگر مدل گوشی شما Xiaomi mi A3 است و آپدیت اندروید ۱۱ برای شما رسیده فعلا به روزرسانی نکنید.پس از دریافت آپدیت جدید بسیاری از کاربرانی که گوشی شیائومی می آ۳ داشتند و گوشی خود را آپدیت کردند با مشکل بسیار بزرگی رو به رو  شدند .
پس اگر گوشی شما نیز شیائومی می A3 است پیشنهاد میکیم تا زمانی که شیائومی مشکل را حل نکرده دست نگه دارید تا با چنین مشکل بزرگی مواجه نشوید.

در صورت آپدیت شیائومی Mi A3 چه مشکلی ایجاد می شود؟

به گفته بعضی کاربران پس از آپدیت گوشی شیائومی mi a3  گوشی به طور کامل از کار افتاده و استفاده از آن امکان پذیر نیست.

به گفته برخی دیگر گوشی در مرحله راه اندازی اولیه مانده است و حتی دسترسی به بوت لودر گوشی امکان پذیر نیست.وحتی یرخی دیگر پس از به روز رسانی گوشی ۱۵-۲۰ دقیقه روی لوگوی شیائومی مانده و سپس با یک صفحه مشکی رو به رو شدند که به هیچ عملی حتی شارژ کردن واکنش نشان نمی دهد

آپدیت اندروید 11 برای شیائومی mi a3
آ؛پدیت شیائومی می A3

شیائومی می A3 را فعلا آپدیت نکنید!

پس این به روز رسانی باعث از کار افتادن گوشی می آ۳ می شود. به بیان تخصصی تر گوشی شیائومی Mi A3 بریک (Brick) می شود، و بازگرداندن آن به حالت قبلی اصلا کار ساده ای نیست و باید از متخصصان نرم افزار موبایل کمک گرفته شود. برای تعمیرات تخصصی برند شیائومی می توانید با سرویس آنلاین تعمیرات فروشگاه تکنوکده، ریپیرکده تماس بگیرید و یا درخواست تعمیرات خود را در وب سایت ریپیرکده repairkade.com ثبت کنید.
شیائومی اعلام کرده کاربرانی که گوشی شیائومی mi A3 دارند تا اطلاع ثانوی گوشی خود را آپدیت نکنند در غیر این صورت با مشکل بزرگی مواجه خواهند شد.که البته شیائومی در آپدیت ها بعدی این مشکل را برطرف خواهد کرد ولی مشخص نیست که حل شدن این مشکل در آپدیت بعدی چقدر زمان خواهد برد…
تا دریافت آپدیت بعدی از به روزرسانی گوشی خود جداخودداری کنید.

4 (80%) 4 vote[s]
0
نویسنده مطلب علی شیرانی

دیدگاه شما

بدون دیدگاه