آشنایی با نرم افزار شیائومی Mi Fit

1 سال پیش
۴٫۱ (۸۲٫۵%) ۸ vote[s]

زمانی که دستبند، ساعت یا هر محصول سلامتی هوشمند شیائومی را خریداری می‌کنید اولین کاری که باید انجام دهید اتصال آن به گوشی هوشمندتان است. شیائومی برای اینکه کاربران اتصالی هوشمند و البته کامل را تجربه کنند هم برای آی او اس و هم برای اندروید اپلیکیشنی مخصوص را به نام Mi Fit عرضه کرده است. می‌فیت برنامه‌ای است که ظاهری ساده دارد و کار کردن با آن پیچیدگی خاصی ندارد در عین حال که امکاناتی کاملا را فراهم می‌کند. ابتدا که برنامه را باز کنید باید حساب کاربری‌ای در سرورهای شیائومی بسازید تا همیشه دیتاهایی که توسط محصولات سلامتی شیائومی در برنامه ذخیره می‌شوند با حساب کاربری شما سینک شوند و همیشه بتوانید در دستگاه‌های مختلف به آن‌ها دسترسی داشته باشید.

برنامه از سه بخش کلی درست شده که عبارتند از Workout، Friends و Profile.

برنامه می فیت

در ابتدا و در بخش Workout، برنامه وضعیت کلی دیتاهایی که از محصول جمع آوری کرده را به اطلاع شما می‌رساند. در این بخش دیتاهای خواب، ضربان قلب و وزن را به همراه میزان درصدی که به هدف تعیین شده خودتان رسیده‌اید را مشاهده می‌کنید. در به‌روزرسانی جدیدی که برای برنامه در نظر گرفته شده می‌توانید فعالیت‌های پیاده‌روی، دویدن و دوچرخه‌سواری را از طریق برنامه شروع کنید. برای شروع فعالیت از جی پی اس گوشی استفاده می‌شود تا محل دقیق و مسیری که طی می‌کنید ثبت گردد.

در بخش دوستان می‌توانید دوستان خودتان را ببینید و دیتاهای آن‌ها را با دیتاهای خودتان مقایسه کنید که می‌تواند روشی جالب برای ترغیب کاربر به فعالیت باشد تا از دوستان خودش عقب نماند.

در بخش پروفایل دستگاه‌هایی که به برنامه متصل هستند را مشاهده می‌کنید و امکان اضافه کردن دستگاه‌های جدید را دارید. با انتخاب دستگاهی که به برنامه متصل شده صفحه‌ای جداگانه برای آن دستگاه باز می‌شود. اولین چیزی که در صفحه محصول می‌بیند میزان شارژ دستگاه است. در بخش‌های بعدی می‌توانید هر بخشی مانند صفحه‌نمایش، صفحه قفل، دریافت نوتیفیکیشن‌ها، ست کردن آلارم و …. را به دلخواه خودتان تنظیم کنید. به علاوه می‌توانید تنظیماتی مانند حالت شب، اینکه محصول را در کدام دست می‌بندید یا فعال بودن دائمی سنسور ضربان قلب برای دنبال کردن حالت ضربانتان در تمام طول روز را تنظیم کنید.

یکی از ویژگی‌های جذابی که در برنامه Mi Fit دیده می‌شود انتخاب حالت ویبره برای دریافت نوتیفیکیشن‌های مختلف است. امکان این برای کاربر وجود دارد که بنا بر سلیقه خودش ویبره‌ای بسازد تا حتی بدون نگاه کردن به دستبند یا ساعت خودش متوجه نوع نوتیفیکیشنی شود که برایش می‌آید.

اگر یکی از محصولات سلامتی شیائومی را خریداری کنید برای اینکه بتوانید از تمام پتانسیل آن بهره ببرید باید برنامه می‌فیت را روی گوشی خودتان نصب کنید و تمام دیتاهای آن محصول را با این برنامه سینک کنید.

4.1 (82.5%) 8 vote[s]
0
برچسب ها :
نویسنده مطلب علی بهوند

دیدگاه شما

بدون دیدگاه