بررسی هدفون بی سیم Galaxy Buds

2 سال پیش
Rate this post

امروزه هدفون‌های بی‌سیم به یکی از بزرگ‌ترین ترند های صوتی دنیا تبدیل شده‌اند که برندهای هدفون ساز و حتی گوشی ساز سعی در این دارند که گوی رقابت را از دیگری بربایند. اپل با ایرپادز خودش حرکتی بزرگ را در این راه شروع کرد و کمپانی‌های دیگر نیز بیکار ننشسته و با تغییرات مثبتی که در این محصولات اعمال می‌کنند سعی در فروش بهتر خودشان دارند.

طراحی هدفون بی سیم Galaxy Buds

طراحی هدفون بی سیم Galaxy Buds

سامسونگ Galaxy Buds یکی از این هدفون‌های بی سیم است که به خوبی توانسته جایگاه خودش را میان کاربران پیدا کند. طراحی این هدفون بسیار زیبا است و رنگ کاملاً یکدست سفید برای آن در نظر گرفته شده که داخل جعبه‌ای به همان رنگ سفید قرار می‌گیرند تا هم محافظت و هم شارژ شوند. سری‌های مختلفی برای این هدفون در نظر گرفته شده تا اندازه گوش کاربر شوند. این هدفون به خوبی در گوش جای می‌گیرد و در استفاده‌های سنگین مانند ورزش‌های پرتحرک به خوبی جای خودشان را حفظ می‌کنند و از گوش کاربر نخواهند افتاد.

ویژگی های هدفون بی سیم Galaxy Buds

یکی از ویژگی‌های جذاب هدفون Galaxy Buds قابلیت‌های کنترل لمسی آن است که توسط آن می‌توانید موزیک مورد نظر خودتان را پخش کند یا نگه دارید، به موزیک بعدی منتقل شوید، جواب مکالمات را بدهید و از دستیار صوتی سامسونگ با نام بیکسبی استفاده کنید. اندازه کیس شارژ که برای هدفون در نظر گرفته شده خیلی کوچک و جمع و جور است و به راحتی می‌توانید آن را در جیب خودتان قرار دهید. اگر نسل‌های قبلی هدفون‌های بی‌سیم سامسونگ را داشته باشید و بتوانید با این نسل مقایسه کنید خواهید دید که اندازه خیلی کوچک‌تر شده و حدود ۳۰ درصد جمع و جورتر است.

ویژگی های هدفون بی سیم Galaxy Buds

داخل این کیس آهنرباهای قرار دارد که علاوه بر نگه داشتن هدفون‌ها در سر جای خودشان به شارژ آن‌ها کمک می‌کند. خارج از این کیس LED قرار گرفته که نشان می‌دهد آن‌ها در حال شارژ شدن هستند و میزان درصد باتری را هم به شما نشان می‌دهد. در قاب پشتی آن درگاه ارتباطی تایپ سی را می‌بینید که برای شارژ کردن باید از آن استفاده کنید. عمر باتری هدفون‌های بی‌سیم سامسونگ ۶ ساعت است که با کمک باتری که در این کیس قرار گرفته ۷ ساعت دیگر می‌توانید به آن را اضافه کنید.

ویژگی های هدفون بی سیم گلکسی Buds

همگام سازی های هدفون بی سیم Galaxy Buds

اگر گوشی‌های اس ۱۰ پلاس یا نوت ۱۰ پلاس داشته باشید به راحتی می‌توانید این هدفون‌ها را با آن همگام سازی کنید مانند چیزی که در آیفون می‌بینید. برای اینکه بتوانید از تمام قابلیت‌های هدفون به طور کامل بهره ببرید باید از نرم افزار مخصوص سامسونگ روی این گوشی‌ها استفاده کنید.

جمع بندی

کیفیت این هدفون‌ها بسیار قابل قبول است و می‌توانید به خوبی روی آن‌ها برای ورزش‌های سنگین و طولانی مدت و علاوه بر این در سفرهای درون شهری و برون شهری به راحتی حساب کنید که هم به اندازه کافی راحت هستند و هم عمر باتری خوبی دارند. گلکسی بادز به طور حتم یکی از بهترین هدفون‌های بی‌سیم ای است که تا به حال توسط سامسونگ تولید شده است و به علاوه یکی از بهترین‌های این دست از محصولات در بازار به حساب می‌آید.

Rate this post
0
برچسب ها :
نویسنده مطلب علی بهوند

دیدگاه شما

بدون دیدگاه