OnePlus 5 و OnePlus 5T اندروید ۱۰ را دریافت کردند.

Rate this post

گوشی های OnePlus 5 و OnePlus 5T تلفن های هوشمند پرچمدار سال ۲۰۱۷ شرکت وانپلاس در سومین بروزرسانی مهم Android 10 دریافت کردند.

OnePlus 5 و OnePlus 5T :

گوشی های OnePlus 5 و OnePlus 5T تلفن های هوشمند پرچمدار سال ۲۰۱۷ شرکت وان پلاس بودند. با وجود این واقعیت که هر دوی آنها با سیستم عامل اندروید ۷٫۱ Nougat به بازار عرضه شدند ، این شرکت هنوز هم آنها را واجد شرایط برای بروزرسانی اندروید ۱۰ دانست. در اکتبر سال گذشته ، OnePlus اعلام کرد که OyxgenOS 10 مبتنی بر اندروید ۱۰ در نهایت به این دستگاه های قدیمی می رسد. دیروز ، هر دو دستگاه Android 10 Beta Open Beta را دریافت می کنند. نکته ای که واقعاً جالب است این است که تعهد شرکت به کاربران خود را در این امر می توان مشاهده کرد. این دستگاهها از قبل Android 8.1 Oreo و Android 9.1 Pie را دریافت کرده اند. این دستگاه ها، اکنون سومین بروزرسانی مهم Android دریافت خواهند کرد.

این اعلامیه توسط Manu J ، مدیر عملیات جهانی محصولات OnePlus اعلام شده است. به گفته وی ، این شرکت آماده ساخت اولین بتا OxygenOS 10 برای OnePlus 5 و ۵T است. OnePlus قبل از اینکه شرکت وانپلاس این به روز رسانی را برای عموم به صورت گستره اعلام کند، از کاربران علاقه مند برای آزمایش ساخت بتا استفاده می کند. البته این ساخت ابتدا به یک فلاش دستی احتیاج دارد ، به این معنی که شما نیاز به پاک کردن کل داده های خود را قبل از ادامه کار دارید. با این حال ، این گوشی ها قادر خواهند بود در آینده به روزرسانی های پایدار OTA و همچنین به روزرسانی های بتا را دریافت کنند.

OnePlus 5 و OnePlus 5T

تغیراتی که با ساخت بتا OxygenOS 10 برای این دو گوشی به وجود می آید :

۱- اضافه شدن SystemBrand که تجربه جدیدی از نرم افزار به وجود می آورد که طراحی متفاوت و روان تری را به ارمغان می آورد.

۲- بروزرسانی گوشی به اندروید ۱۰

۳- امکان حرکات تمام صفحه (فقط برای ۵T)، نوار پنهان به تازگی اضافه شده است تا سوئیچ های سمت چپ و راست برنامه های اخیر را مجاز کنید

اگر Android 9 Pie را تجربه کرده باشید ، این بروزرسانی بسیار گسترده است. نرم افزار اختصاصی OnePlus مجموعه ای از ویژگی های جدید را در کنار تمام موارد خوب معرفی شده توسط سیستم عامل اندروید ۱۰ به همراه دارد. از اینکه با تکنوکده همراه بودید از شما متشکریم.

منبع : gizchina

Rate this post
0
برچسب ها :
نویسنده مطلب شقایق سنافی زاده

دیدگاه شما

بدون دیدگاه