رادیلا چیست؟

Rate this post

رادیلا زیر مجموعه فروشگاه اینترنتی تکنوکده می باشد. این فروشگاه در حیطه فروش کالا های دست دوم و وسایل جانبی آن ها فعالیت خود را شروع کرده است.

معنای را دیلا چیست؟

برای نام رادیلا (Radila) از کشور بوسنی و هرزگوین الهام گرفته شده است. کلمه رادیلا به معنای « کارکرده» می باشد. البته رادیلا منطقه ای در رومانی نیز می باشد ولی دلیل انتخاب ما از نام رادیلا همان کارکرده به زبان بوسینایی می باشد.

فروشگاه رادیلا :

فروشگاه اینترنتی رادیلا، یکی از زیر مجموعه های فروشگاه تکنوکده می باشد که فعالیت خود را حیطه فروش کالای دیجیتال دست دوم آغاز کرده است. این فروشگاه این امکان را برای کاربران فراهم می کند تا بتوانند کالای دست دوم را از شرکت خریداری کنند. خرید کالای دست دوم از شرکت این مزیت را دارد که مشکلات خرید به حداقل خود می رسد و کاربران از دردسرهای خرید شخصی راحت می شوند. در فروشگاه رادیلا بزودی همه وسایل دیجیتال دست دوم موجود می شوند ولی در ابتدای فعالیت فروشگاه، تمرکز بر فروش لپ تاپ و نوت بوک های دست دوم است.

چرا از رادیلا خرید کنیم ؟

گارانتی رادیلا
  • همانطور که گفته شد، رادیلا زیر مجموعه شرکت تکنوکده است. شرکت تکنوکده با سابقه ی خوبی که در فروش لوازم دیجیتال دارد می تواند تضمینی برای خرید شما از فروشگاه رادیلا باشد.
  • فروشگاه Radila به شما برای خرید خود ده روز ضمانت اصالت کالا می دهد. این تضمینی برای خریدتان از فروشگاه رادیلا می باشد.
  • علاوه برا ده روز ضمانت اصالت فروشگاه رادیلا بنابر نیاز شما گارانتی های ۶ ماهه و ۱۲ ماهه برای کالاهای فروخته شده ارائه می دهد.
  • Radila به سراسر کشور ارسال همراه با بیمه برای تضمین سالم رسیدن کالا دارد.
  • برای ساکنین اصفهان امکان خرید حضوری نیز فراهم شده است.

خرید لپ تاپ دست دوم از Radila :

قبل از خرید لپ تاپ از Radila به این نکته توجه داشته باشید که از هر محصولی که داخل سایت گذاشته شده است و قیمت دارد، تنها یک محصول وجود دارد و با فروش رفتن آن شما نمیتوانید همان محصول را خرید کنید. برای هر لپ تاپ و نوت بوکی که در سایت گذاشته شده است، توضیحاتی وجود دارد که در این توضیحات علاوه بر معرفی محصول، درصد خط و خش بدنه، درصد سلامتی هارد نیز بیان شده است. این درصد ها برای محصول های متفاوت گوناگون می باشد و با بروز شدن هر محصول تغییر می کنند.

خرید لبتاب دست دوم از رادیلا

مجموعه Radila برای کاربران این امکان را فراهم اورده است که در صورت نیاز موقع خرید لپ تاپ دست دوم، بتوانند آن را نیز ارتقا دهند. یکی دیگر مزیت های خرید از رادیلا خرید قطعات دست دوم می باشد. شما برای ارتقا سیستم خود لازم نیست حتما از قطعات نو استفاده کنید با رادیلا به راحتی می توانید با قطعات دست دوم سیستم خود را ارتقا دهید.

لوازم جانبی لپ تاپ :

شما به راحتی می توانید از فروشگاه Radila لوازم جانبی مورد نیاز لپ تاپ خود را تهیه کنید. کیف، موس و… از جمله مواردی هستند که در سایت رادیلا برای فروش موجود می باشد. همانطور که گفته شد در Radila قطعات دست دوم نیز موجود می باشد. شما بدون خرید لپ تاپ از ما نیز می توانید قطعات دست دوم را خریداری کنید.

Rate this post
0
برچسب ها :
نویسنده مطلب شقایق سنافی زاده

دیدگاه شما

بدون دیدگاه