هم گام سازی گوشی به Windows 10

Rate this post

اتصال تلفن هوشمند خود به رایانه Windows 10 به شما امکان می دهد آزادانه بین سایت های مختلف حرکت کنید ، مطالبی را که می خوانید یا ایجاد می کنید در سیستم و گوشی خود به طور همزمان خود داشته باشید.

با استفاده از تنظیمات در Windows 10 رایانه خود

هنگامی که Windows 10 اولین بار راه اندازی شد ، یک برنامه “تلفن همراه” وجود داشت که برای اتصال تلفن هوشمند شما استفاده می شد اما خیلی زود این برنامه کنار گذاشته شد ودر عوض اکنون یک بخش جدید در فهرست تنظیمات وجود دارد.

برای شروع کار ، روی کلید Windows روی Windows 10 رایانه خود ضربه بزنید ، سپس تنظیمات را تایپ کنید یا بر روی نماد cog small در پایین سمت چپ صفحه کلیک کنید.

شما باید گزینه Phone را در خط اول بین دستگاهها و شبکه و اینترنت پیدا کنید. برای شروع روی گزینه Phone کلیک کنید

Windows 10

در صفحه بعد ، بخشی با عنوان ” تلفن شما ” را مشاهده می کنید که دکمه ای در آن وجود دارد. روی « افزودن یک تلفن همراه » ضربه بزنید.

وقتی روی افزودن یک تلفن همراه کلیک کنید، یک پنجره دیگر ظاهر می شود ، از شما می خواهد شماره تلفن خود را وارد کنید. این کار را انجام دهید ، سپس بر روی دکمه Send کلیک کنید.

یک پیام متنی به تلفن شما وارد خواهد شد که حاوی پیوندی برای بارگیری Microsoft Edge است. اگرچه ممکن است این کار را راهی کم زحمت برای فریب شما در نصب مرورگر مایکروسافت بر روی تلفن خود بدانید ، اما برای استفاده از ویژگی هایی که در ادامه توضیح خواهیم داد ، لازم است این کار را انجام دهید. وقتی روی پیوند ضربه می زنید، به فروشگاه برنامه تلفن راهنمایی خواهید شد ، برنامه را نصب کنید و آماده حرکت به مرحله بعدی شوید.

نحوه اتصال گوشی به Windows 10

زمانی که مرورگر Microsoft Edge روی تلفن همراه شما نصب شد ، برنامه را راه اندازی کنید و با حساب Microsoft خود وارد سیستم شوید. به شما امکان همگام سازی رمزهای عبور داده می شود. در صورت ترجیح می توانید این کار را همان زمان یا بعداً انجام دهید ، اما اگر آن را ترک کنید ، در صورت نیاز به رمز نمی توانید اطلاعات را در سیستم خود به اشتراک بگذارید.اگر می خواهید کلمات عبور را همگام کنید ، باید با وارد کردن جزئیات حساب خود ، حساب Microsoft خود را تأیید کنید.

اکنون به صفحه جستجوی مرورگر Microsoft Edge منتقل خواهید شد. در اینجا می توانید به دنبال سایت هایی باشید که مورد علاقه شما باشد.

به صفحه ای که می خواهید به اشتراک بگذارید بروید ، سپس در انتهای صفحه نمادی از یک مستطیل عمودی با یک فلش که از سمت راست آن قرار دارد ،مشاهده خواهید کرد. اگر نمی توانید این گزینه را ببینید ، کافی است صفحه را کمی یا به پایین حرکت دهید تا ظاهر شود.

بر روی نماد ضربه بزنید ، سپس تلفن شما هر رایانه شخصی متصل در آن نزدیکی را جستجو می کند. یکی از دستگاه های مورد نیاز خود را انتخاب کنید و روی نام آن ضربه بزنید ، سپس صفحه وب به طور خودکار در مرورگر Edge در رایانه شخصی شما باز خواهد شد.

اگر نمی خواهید مرورگر خود را با Microsoft Edge جایگزین کنید ، گزینه دیگری وجود دارد. برای ادامه برنامه PC توسط مایکروسافت ، در فروشگاه Google Play یا App Store جستجو کنید. Microsoft را نصب کنید ، جزئیات حساب Microsoft خود را وارد کنید ، سپس می توانید با استفاده از گزینه اشتراک عادی ، صفحات وب را از مرورگر مورد نظر خود ارسال کنید.

در iOS باید تا سمت راست سمت چپ گزینه های اشتراک گذاری حرکت کنید تا دکمه More را مشاهده کنید. مراحل بالا را برای تلفن خود انجام دهید، تا رایانه شخصی خود را پیدا کنید ، سپس آن را تغییر دهید. اکنون هر زمان که مرورگرتان باز شود ، به طور خودکار رایانه شخصیتان در فهرست اشتراک ظاهر می شود.

از اینکه با تکنوکده همراه بودید از شما متشکریم.

Rate this post
0
برچسب ها :
نویسنده مطلب شقایق سنافی زاده

دیدگاه شما

بدون دیدگاه