چگونگی تقویت سیگنال تلفن : راههای رایگان برای افزایش پذیرش موبایل شما

Rate this post

سیگنال تلفن همراهتان ضعیف است؟ در این مقاله سه مورد وجود دارد که می توانید برای حل مشکل از جمله نصب تقویت کننده های سیگنال موبایل استفاده کنید. ما همچنین به شما نشان خواهیم داد که در صورت عدم پذیرش تماس تلفنی چگونه برقرار کنید.

با اثرات همه گیر جهانی که ملت را به حالت خللی سوق می دهد ، قادر به برقراری ارتباط با خانواده ، دوستان و همکاران خود از همیشه مهم تر شده است و همه افراد نمی توانند سیگنال تلفنی قوی را در هر کجا که باشند تضمین کنند.

برخی از مناطق روستایی به هیچ وجه از پوشش تلفن همراه برخوردار نیستند و شما فقط می توانید در شهرها و شهرستان ها دریافت سیگنال قوی راغ تضمین کنید. بنابراین اگر شما در یکی از مکانهایی هستید که هنگام تماس با کسی باید به طبقه بالا بروید و یا نزدیک به پنجره تمس خود را انجام بدهید ، ما چندین روش مختلف را به شما آموزش می دهیم که با کمک آن ها می توانید در برابر سیگنال ضعیف گوشیتان مقابله کنید.

 سیگنال تلفن همراه

قبل از انجام صرف هر زینه ای برای تقویت کننده سیگنال ، ابتدا نکات زیر را امتحان کنید.

یکی از دلایل عدم وجود سیگنال ممکن است در تلفن شما نهفته باشد. قبل از تلفن های هوشمند ، موبایل ها آنتن خارجی داشتند اما این روزها آنت ها همگی داخل گوشی هوشمند هستند. قرار دادن یک مورد بر روی تلفن شما (به ویژه یک فلز) می تواند به طور جدی روی دریافت سیگنال تلفن شما تأثیر بگذارد.

از بین بردن مورد ، نگه داشتن تلفن خود به گونه ای که مانع از خطوط آنتن نشوید و حتی به بالاترین اتاق خانه خود بروید (در حالی که در صورت امکان با نزدیکترین برج موبایل خود نیز روبرو هستید) می تواند قدرت سیگنال را به میزان قابل توجهی بهبود بخشد.

سیگنال تلفن همراه شما ضعیف است؟ به جای آن از Wi-Fi استفاده کنید!

در بیشتر خانواده هایی که دارای مودم در خانه هستند برای تماس Wi-Fi به اندازه کافی پهن باند دارند. بین برقراری تماس در اسکایپ یا واتساپ با آنچه که اکثر اپراتورهای تلفن همراه “تماس Wi-Fi” می نامند ، تفاوت وجود ندارد. این فقط یک تماس تلفنی است که به جای شبکه تلفن همراه از اینترنت استفاده می کند.

می توانید بررسی کنید که ارائه دهنده تلفن همراه شما تماس Wi-Fi را ارائه می دهد یا نه ، اما مهم است که تلفن شما نیز از آن پشتیبانی کند. اگر یکی یا هردو معلوم شود ناسازگار است ، آنوجه بدیهی است که در عوض یک سرویس دهنده VoIP مانند Skype است. Skype برای اکثر تلفن ها در دسترس است و کاملاً رایگان است ، مادامی که به یک کاربر اسکایپ دیگر زنگ بزنید.

تماس با وای فای

احتمال این وجود دارد که شخصی که می خواهید با او تماس بگیرید از قبل دارای یک حساب اسکایپباشد ، اما اگر اینگونه نباشد ، ساخت سریع و آسان ، نصب برنامه ، ورود به سیستم و دریافت (یا برقراری) تماس تلفنی از طریق Wi-Fi امکان پذیر است.

گاهی اوقات شما نمی توانید بررسی کنید شخص دیگری دارای اسکایپ است یا خیر ، اما این سرویس به شما امکان می دهد تماس تلفنی واقعی نیز برقرار کنید. این امر بسیار مفید است اگر سیگنال ضعیفی داشته باشید اما گیرنده شما مایل به نصب اسکایپ نیست – یا مناسب نیست از آنها بخواهید آن را نصب کنند ، مانند اینکه در حال تماس با مرکز خدمات تجاری یا مشتری هستید.

البته گزینه های زیادی مانند Skype وجود دارد ، مانند Whatsapp ، Facebook Messenger ، Viber ، Google Duo یا Hangouts و FaceTime (آخرین مورد آن فقط در دستگاه های اپل کار می کند). بنابراین اگر قبلاً با کسی که از یکی از آن برنامه ها استفاده می کند گپ زده اید ، می توانید از طریق برنامه مورد نظر خود از طریق Wi-Fi با آنها تماس بگیرید. با همه این گفته ها ، شما همیشه نمی توانید انتظار داشته باشید که شخص دیگر از طریق Wi-Fi در همان لحظه ای که می خواهید با آنها تماس بگیرید ، وصل شود

تغییر به شبکه تلفن همراه دیگر :

این ممکن است بسیار افراطی به نظر برسد اما اگر به طور مداوم سیگنال تلفن همراه بسیار ضعیفی در خانه دارید ، تغییر در ارائه دهنده به ارائه دهنده دیگری را در نظر بگیرید. اما قبل از اینکه ارائه دهنده خدمات خود را تعویض کنید مطمئن شوید ارائه دهنده جدید در منزل و مکان هایی که شما به سیگنال قوی نیاز دارید، سیگنال قوی عرضه می کند.

تغییر به شبکه تلفن همراه دیگر

یک راه حتی بهتر نیز وجود دارد: یک سیم کارت اعتباری را از ارائه دهنده درخواست کنید و آن را برای یک ماه در تلفن یدکی (یا حتی در تلفن اصلی خود) امتحان کنید.درست است که این مورد دارای هزینه برای شما است اما هزینه آن بسیار کمتر از خرید یک سیم کارت دائمی می باشد. از این سیم کارت استفاده کنید تا متوجه شوید ایا این سیم کارت جدید به آن اندازه که شما نیاز دارید سینگال قوی ارائه می دهد یا نه ؟

تقویت کننده سیگنال تلفن همراه

اگر نمی خواهید شبکه تلفن همراه خود را تغییر دهید و نمی توانید به تماس Wi-Fi اعتماد کنید ( یا دسترسی پیدا کنید)، یک تقویت کننده سیگنال می تواند به شما کمک کند.

تقویت کننده های سیگنال همچنین به عنوان “femtocells” شناخته می شوند. با این حال ، برای خرید اینگونه از موارد بسیار مراقب باشید.. همانطور که در وب سایت Ofcom مشاهده می کنید اکثر تقویت کننده های سیگنال دارای استفاده غیرقانونی هستند.

تقویت کننده سیگنال تلفن همراه

می توانید به ارائه دهنده تلفن همراه خود نزدیک شوید و سؤال کنید که آیا آنها تقویت کننده سیگنال را برای شما تهیه می کنند (یا به شما می فروشند) یا خیر، اما ما متوجه شده ایم که اگر شما یک مشتری دائم (دارای سیم کارت دائمی) نیستید ، آنها تمایل زیادی به کمک شما ندارند.

اگر این مسیر را طی کردید ، توصیه می کنیم به جای خرید جعبه شخص ثالث ، به گزینه پیشنهادی از طرف اپراتور شبکه خود بروید. به دلیل اینکه این برنامه غیر قانونی می باشد ممکن است بعد از پرداخت نتوانید خدمات خود را دریافت کنید.

از اینکه با تکنوکده همراه بودید از شما متشکریم.

Rate this post
0
برچسب ها :
نویسنده مطلب شقایق سنافی زاده

دیدگاه شما

بدون دیدگاه